درباره وبلاگ


"هر عملی که شما را به این دنیا وابسته می کند رها کنید و اعمال پیوند دهنده آخرت را پیشه کنید" سردار شهید حاج منصور خادم صادق - شهادت : 1/8/1372 - محل شهادت : دلیجان در حین انجام ماموریت - مسئولیت : فرمانده محور لشکر 19 فجر فارس :::::::::::::::::::::::::: امروز گرچه از قافله شهدا جا مانده ایم اما یه چیز آدمو دلگرم می کنه و اون حرفیست که چند سال پیش مقام معظم رهبری فرمودند که : امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا،کمتر از خود شهادت نیست . سن و سالی نداریم . وقتی پا به این دنیا گذاشتیم تازه 8 سال دفاع مقدس تموم شده بود. نه چیزی از جنگ دیدیم نه حضوری داشتیم ... ولی آنچه که شنیده ایم و دیده ایم و برایمان مشهود است، فضای جبهه و جنگ یه فضای خیلی آسمونی بوده .... یعنی هرکسی به هر نحوی تونسته دل از زمین و اهلش بکنه ... میگن تو جبهه خیلی صفا و معنویت بوده ... میگن شب های عملیات یه حال و هوای دیگه ای داشتن ... میگن رزمنده ها نماز شب و زیارت عاشوراشون ترک نمی شده ... میگن ...... راستش خیلی چیزا برامون گفتن .... ولی جز حسرت چیزی در دل نمانده که ای کاش ما هم اونجا بودیم ... حالا که نبودیم ... پس چه کار کنیم ؟؟.... بشینیم و نگاه کنیم و حسرت بخوریم ؟؟؟؟..... پس راه شهدا چی میشه ؟؟؟؟ کی باید راهشون رو ادامه بده ؟؟؟؟ حسرت که دردی رو دوا نمی کنه ... همش ذکر زبونمون شده " بعد از شهدا ما چه کردیم " یا " شهدا شرمنده ایم ... " خب پاشو ... چرا نشستی ؟؟؟بجای شرمنده بودن پاشو یه قدمی بردار .... داری به چی فکر می کنی ؟؟..... راه روشنه ... یا علی بگو حرکت کن ... اگه دیر کنی بیشتر از قافله عقب می مونی ها ... منتظر چی هستی .... شهدا امروز چشمشون به منو شماست .... ببین چی از ما خواستند و ما گوش نکردیم .... هنوز هم دیر نشده .... فکر نکنی اونا رفتن ... شهید زنده هست ... ازشون کمک بخواه ... از چی ناراحتی ؟؟ از این که تو جبهه نبودی ؟؟ بابا الان تو جبهه ای ... تو جنگی .... حواست هست ؟؟؟ اطرافت رو نگاه کن .... از ما گفتن بود ... حالا خود دانی .... دستت رو بذار تو دست شهدا ... پاشو ...
RSS Feed
۱٩ تیر ۱۳۸٩ :: ۸:۳۸ ‎ب.ظ ::  نويسنده :

 

درحالی که طی ماه های گذشته برخی از مدعیان خط امام (ره) طی یک تاکتیک رو به جلو برخی جریانات را متهم به عبور از اندیشه ایشان می نمایند ،بررسی مواضع و دیدگاه های آنان نشان می دهد که خود این افراد بستر ساز و عبور کننده اصلی از اندیشه  های امام بوده و عملا تعدی و ظلم به سیره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در زمان آنان و حاکمیت شان  کلید زده شده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،نمونه این افراد یک مقام سابق ارشد اجرایی کشورمی باشد که این روزها سعی فراوانی دارد،خود را به شکل تاکتیکی از جریان فتنه  که خود از سران آن است ،جدا سازد. فرد یاد شده در ایام مسئولیت خود طی مواضعی درشورای عالی انقلاب فرهنگی در دوران اصلاحات عملا روحیه خود باختگی اصلاح طلبان در برابر غرب را به نمایش گذاشته بوده و تصریح کرده بود که «ما باید بپذیریم که گریزی از سکولاریزم نداریم».
مواضع خلاف مشی و اندیشه امام و تقابل فرد یاد شده با مبانی نظام جمهوری اسلامی بگونه ای است که وی در طول سال های 87 تا 89 جلسات خصوصی ای با کوفی عنان ،‌ژاک شیراک و... داشته و تصریح می کرد که «من می خواهم در ایران کارهای بزرگی برای نزدیکی به غرب و غرب گرایی در ایران انجام دهم ،اما موانع بزرگی وجود دارد که باید غرب این موانع را درک کند .یکی از این موانع شخص رهبری است».
 همچنین فرد مزبور چنان شیفته و مفتنون غرب و فرهنگ غرب می باشد که حضور فرزندان خویش در غرب و آمریکا برای تحصیل را، یک افتخار بزرگ برای خود عنوان می کند.
شایان ذکر است فرد مزبور در حالی که لایه های  پنهان دیگری از وی مبنی بر عبور از خطوط نظام موجود است ،اینک سعی دارد به سبب طرح برخی از رفتارهای پنهانش،خود را  تطهیر کرده و طی یک دروغ پردازی به مظلوم نمایی بپردازد. قطع یقین رمزگشایی از برخی اقدامات صورت گرفته در طول حاکمیت اصلاح طلبان،می تواند ابعاد بیشماری را پیش روی ملت قرار دهد که اولین حاصلش کنار زدن نقاب نفاق از چهره برخی افراد و شخصیت ها خواهد بود. و او کسی نیست جز سید محمد خاتمی.

 موضوع مطلب : مقام معظم رهبری / سیاسی / بصیرت
 
 
نویسندگان
پیوندها
آخرین مطالب