درباره وبلاگ


"هر عملی که شما را به این دنیا وابسته می کند رها کنید و اعمال پیوند دهنده آخرت را پیشه کنید" سردار شهید حاج منصور خادم صادق - شهادت : 1/8/1372 - محل شهادت : دلیجان در حین انجام ماموریت - مسئولیت : فرمانده محور لشکر 19 فجر فارس :::::::::::::::::::::::::: امروز گرچه از قافله شهدا جا مانده ایم اما یه چیز آدمو دلگرم می کنه و اون حرفیست که چند سال پیش مقام معظم رهبری فرمودند که : امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا،کمتر از خود شهادت نیست . سن و سالی نداریم . وقتی پا به این دنیا گذاشتیم تازه 8 سال دفاع مقدس تموم شده بود. نه چیزی از جنگ دیدیم نه حضوری داشتیم ... ولی آنچه که شنیده ایم و دیده ایم و برایمان مشهود است، فضای جبهه و جنگ یه فضای خیلی آسمونی بوده .... یعنی هرکسی به هر نحوی تونسته دل از زمین و اهلش بکنه ... میگن تو جبهه خیلی صفا و معنویت بوده ... میگن شب های عملیات یه حال و هوای دیگه ای داشتن ... میگن رزمنده ها نماز شب و زیارت عاشوراشون ترک نمی شده ... میگن ...... راستش خیلی چیزا برامون گفتن .... ولی جز حسرت چیزی در دل نمانده که ای کاش ما هم اونجا بودیم ... حالا که نبودیم ... پس چه کار کنیم ؟؟.... بشینیم و نگاه کنیم و حسرت بخوریم ؟؟؟؟..... پس راه شهدا چی میشه ؟؟؟؟ کی باید راهشون رو ادامه بده ؟؟؟؟ حسرت که دردی رو دوا نمی کنه ... همش ذکر زبونمون شده " بعد از شهدا ما چه کردیم " یا " شهدا شرمنده ایم ... " خب پاشو ... چرا نشستی ؟؟؟بجای شرمنده بودن پاشو یه قدمی بردار .... داری به چی فکر می کنی ؟؟..... راه روشنه ... یا علی بگو حرکت کن ... اگه دیر کنی بیشتر از قافله عقب می مونی ها ... منتظر چی هستی .... شهدا امروز چشمشون به منو شماست .... ببین چی از ما خواستند و ما گوش نکردیم .... هنوز هم دیر نشده .... فکر نکنی اونا رفتن ... شهید زنده هست ... ازشون کمک بخواه ... از چی ناراحتی ؟؟ از این که تو جبهه نبودی ؟؟ بابا الان تو جبهه ای ... تو جنگی .... حواست هست ؟؟؟ اطرافت رو نگاه کن .... از ما گفتن بود ... حالا خود دانی .... دستت رو بذار تو دست شهدا ... پاشو ...
RSS Feed
۱٦ امرداد ۱۳۸٩ :: ۱٢:٠٢ ‎ق.ظ ::  نويسنده :

آقای رحیم مشایی بار دیگر در سخنرانی خود دچار جذبات فراعرفانی شده و در همایش ایرانیان مقیم خارج در عالم شور و جذبه! "عزت" را مستلزم درک "فلسفه و مکتب ایران" دانسته و رسالت کشور را معرفی "مکتب ایران" و نه "مکتب اسلام" به جهان برشمرده است!!

شیخ اسفندیار مشایی پا را فراتر از این گذاشته و واژه "ایران" را "ذکر" دانسته!! و در بیان چرایی آن گفته است: "شما در ذکر دنبال چه چیزی هستید. ذکر واژه مرتبط با روح مؤمن است و به جهان درون باور کردن ارزش‌های متعالی انسان مرتبط است."

صرفنظر از سایر بلغوریات جناب عارف نما!! باید گفت که اولا همه عزت مردم ایران به دلیل اسلام و مکتب پر تشعشع شیعه است و ایرانی و همه انسان ها تنها در سایه مکتب اسلام است که عزت می یابند؛ البته خداوند فرموده است که عزت ازآن خدا، رسول(ص) و مومنان است و حال اینکه منافقان (و البته عارف نماهای مزوّر!) آنرا نمی‌دانند:"و لله العزة و لرسوله و للمؤمنین و لکن المنافقین لایعلمون"(سوره منافقون، آیه 8)

ثانیا هر مسلمان معتقد به مبانی اسلام می داند که "ذکر" مخصوص خدا و "اسماء و صفات" ذات اقدس الهی است، بنابراین توصیف "ذکر"  با اسمی چون "ایران" بیش از آنکه از سر دلسوزی و علاقه به این سرزمین باشد، بیشتر نمایانگر عمق اهداف پلید بیان کننده آن در مشوّه کردن مبانی دینی و مبارزه با اعتقادات مردم ایران اسلامی دارد.

در خوشبینانه ترین حالت  می توان اراجیف این شخص مغرض را در ردیف کفرگویی امثال "سروش" درباره وحیانی نبودن قرآن و ... دانست. البته مرد همه چیز دان و هیچی ندان دولت مکتبی هجویات دیگری نیز در همایش ایرانیان مقیم خارج گفته است که تامل در همین دو مورد فوق می تواند به عمق فاجعه و خطری که دولت و شخص رئیس جمهور را تهدید می کند پی برد.

بر گرفته از : شاهراه عدالتموضوع مطلب : سیاسی / تحلیلی / بصیرت
 
 
نویسندگان
پیوندها
آخرین مطالب