همه ایران فدای یک تار موی اسفندیار رحیم مشایی

معاون رییس جمهور و رییس سازمان ملی جوانان برکنار شد.
 دکتر محمود احمدی نژاد در نشست امروز هیأت دولت در پی انتقاد مهرداد بذرپاش از برخی دخالت های اسفندیار رحیم مشایی در امور سازمان ملی جوانان، دستور به برکناری وی داده است.

حاج منصور ارضی در اعتراض به برکناری مهرداد بذرپاش از ریاست سازمان ملی جوانان گفت: عده ای در دفتر رئیس جمهور به دنبال حذف نیروهای حزب اللهی و کارآمد از دولت هستند.

به گزارش خبرنگار جهان حاج منصور ارضی صبح امروز در مراسم قرائت زیارت عاشورا در حسینیه صنف لباس فروشان تأکید کرد: متأسفانه عده‌ای همانند زمان خاتمی قصد به انزوا کشاندن نیروهای خوب و کارآمد را دارند و این زنگ خطری است که با عزل‌های اخیر به صدا در آمده است.

این مداح اهل بیت (ع) یکی از دلایل عزل بذرپاش را حضور وی در مراسم های روضه مسجد ارک در محرم و ماه رمضان عنوان کرد و افزود: بدانید که بچه های حزب اللهی و بیش از همه رهبر معظم انقلاب از اینگونه رفتارها اذیت می شوند.

وی با تأکید بر اینکه اکثر وزیران ما آدم‌های خوب و فعالی هستند تصریح کرد: متاسفانه آن فرد خاص در دفتر رئیس جمهور دارد مثل زمان خاتمی تمام نیروهای مخلص را طرد می کند.

حاج منصور ارضی همچنین افزود: اگر بخواهند معاون وزیری را بردارند باید به وزیر اطلاع دهند. ولی اینگونه عمل نمی کنند و به نظر می آید آقای رئیس جمهور به آن آقای خاص در دفتر رئیس جمهور بیش از حد وابسته است، که اینگونه عمل می کند.

این مداح اهل بیت (ع) در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تأیید اصل هدفمندکردن یارانه ها و لزوم کمک به دولت در اجرای این طرح خاطر نشان کرد: برای یک عده ای که دارای درآمد کم و یا کاسب جزء و راننده هستند، شرایط سخت شده است؛ که باید دعا کنیم برای آنان شرایط سهل شود و طرح به خوبی اجرا شود.

وی در پایان با اشاره به دعای امام زمان (عج) در مقابله با معاندان و کافران گفت: امروز عده ای می گویند برخورد با معاندان و براندازان نظام اسلامی به مصلحت نیست؛ که مخالف مشی امام زمان (عج) در زمان ظهور است و ایشان فقط به تکلیف عمل می کند.

چندی پیش هم دو تن از وزرای خوب دولت یعنی محسنی اژه ای و صفار هرندی وزرای سابق اطلاعات و فرهنگ و ارشاد اسلامی بخاطر انتقاد به اسفندیار رحیم مشایی در جلسه هیئت دولت از کابینه کنار گذاشته شدند.بعید نیست علت کنار گذاشتن متکی هم بی ربط به این موضوع باشد.

اخیرا هم  مشایی در تاجیکستان رفته و گفته من ثابت می کنم پیغمبر ایرانی است.
اما محمود احمدی‎نژاد برای چندمین بار طی روزهای اخیر به دفاع از مواضع اسفندیار رحیم مشایی پرداخت و سخنان وی را حرف دولت عنوان کرد.

وی اظهار کرد: ما همه باید کمک کنیم که نظرات موافق و مخالف گفته شود و هرکس فکر و اندیشه‌ای دارد آن را بیان کند، نظریات مطرح شود و دیگران نیز اگر مخالف هستند، نظرات خود را مطرح کنند. نباید فضا را صفر و صد کنیم و نباید وقتی کسی اظهارنظر کرد عده‌ای بیایند با خط‌کشی به گونه‌ای رفتار کنند که گویی دعوا وجود دارد. این خوب نیست. در نظام جمهوری اسلامی ایران افراد باید نظرات خود را بگویند. نظرات مخالف گفته شود.

وی افزود: یک حساسیت روی آقای مشایی ایجاد کردند که این حساسیت عادی نیست. غیرعادی است. هر مطلبی که گفته می‌شود قسمتی از این مطلب را می‌زنند و روی آن مطلب شروع به تبلیغات می‌کنند و هرچه آقای مشایی در آن مورد توضیح می‌دهد می‌گویند قبول نداریم.

وی ادامه داد: این روش‌ها درست نیست. ملت ما جزو آزاده‌ترین ملت‌های دنیاست. آقای مشایی رییس دفتر رییس‌جمهور است و من به ایشان اعتماد کامل دارم. ایشان مومن به اصول جمهوری اسلامی ایران و اندیشه‌های انقلاب هستند. مومن به خط ولایت و انسانی پاک هستند. ایشان نظر می‌دهند، دیگران نیز نظرات‌شان را مطرح کنند. دعوایی نیست. اگر نظرات ایشان را قبول ندارید عالمانه نقد کنید. نباید فضا را صفر و صد کنید یا کفر و ایمان کنید. ممکن است کسی اندیشه‌ای داشته باشد، نظری داشته باشد و عده‌ای آن را قبول نداشته باشند. باید در فضایی عالمانه نقد صورت بگیرد. حقیقت این است که ایران کانون اسلام ناب است و ایران بالاترین نقش را در ترویج اسلام ناب داشته باشد. نقش ایران یگانه است و این به معنی ملی‌گرایی نیست، بلکه این سخنان به معنی شکر کردن خدا و تذکر به مسوولیت‌هاست. وقتی که ما از ملت ایران تعریف می‌کنیم این بیانگر این است که ملت ایران مسوولیت زیادی دارد.

آیت الله یزدی رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم هم اخیرا در مصاحبه ای فرمودند: ما اصلا آقای مشایی را قبول نداریم که درخواست ملاقات بکند و در این جهت آقای احمدی‌نژاد درخواست کرده‌اند که بگذارید آقای مشایی بیاید و حرف‎هایش را شما بشنوید و آقای جنتی همان‎جا گفت: یعنی به ما تهمت ملاقات با فلانی بخورد؟ آقای مشایی این‎قدر پیش ما مردود است که حاضر نیستیم با وی ملاقات کنیم و در این جهت، خودش برای ملاقات درخواستی نداشته. معلوم است که خود وی نیز می‌فهمد؛ بالاخره یک آدمی است که خود را رییس و همه کاره دفتر احمدی‌نژاد می‌داند. البته مشایی آدمی است که از پول و موقعیت استفاده می‌کند و بر این تصور است که با این کارها می‌تواند رییس‌جمهوری آینده شود؛ بنده همین‎جا به شما می‌گویم، در آینده اگر آقای مشایی به‎عنوان رییس‌جمهوری مطرح شود، اولین تشکلی که رسما و صریحا مخالفت خواهد کرد، جامعه مدرسین است و اگر بنده در قید حیات باشم، قطعا با این موضوع مخالفت خواهم کرد و به هر قیمتی که باشد موافقت نخواهیم کرد که آقای مشایی رییس‌جمهوری مملکت شود، ولی در حال حاضر ایشان در خیلی استان‌ها کارهایی را شروع کرده و با پول بی‌حساب مردم که خیلی‌ها از آن اطلاع دارند و در جریان هستند، درصدد رییس‌جمهوری شدن است

/ 2 نظر / 50 بازدید

هر کسی مقامی دارد حاج اقا عرضی هم باید به مداحی بپردازد به سیاست کاری نداشته باشد از پس اسفندیار بر نمی اید بابا ما فقط یک ایرانی در دولت کریمه داریم ان هم اسفندیار ابن گرشاسب ابن خاقان است ان روییت تن نامدار شما نمی توانید او را از میدان به در کنید رستمی باید و سیمرغی و زالی و چوب گزی برو لالا حاج اقا